STŘEVA V POHODĚ

VÝŽIVA A OČISTA STŘEV

Střevní mikrobiom, imunita se ukrývá ve střevech, ve střevech sídlí hormon štěstí. Tyto nebo podobné věty jste už jistě slyšeli mnohokrát, i já je slyšela. Opravdový význam jsem si uvědomila až ve chvíli, kdy jsem sama začala řešit onemocnění, týkající se právě střev - „Ulcerózní kolitidu“. Více o mé cestě od nemoci ke zdraví se dočtete tady

Dnes už vím a věřím tomu, že naše střeva jsou klíčem ke zdraví, imunitě i dobré náladě. Je opravdu velmi důležité věnovat jim správnou péči a dostatečnou pozornost, jedině tak se můžeme cítit skvěle ve svém těle, být zdraví a v kondici.

Věděli jste, že 90 % HORMONU ŠTĚSTÍ SE TVOŘÍ VE STŘEVECH?

Dnes vláknina (Fiber) a trebiotika nesmí chybět v mojí každodenní péči o střeva.

Střevo je náš druhý mozek a střevní mikrobiom ovlivňuje nejen náš fyzický stav, ale i psychiku, pocity a emoce.


CO JE TO VLÁKNINA A JAK SE DĚLÍ?

Rozpustná vláknina neznamená, že se nám ve střevech rozpustí. Znamená, že část zvládne náš trávicí trakt natrávit. Ovšem i u rozpustné vlákniny, většina odchází z našeho těla. Rozpustná vláknina má v našem střevě tu funkci, že tvoří gely, které vyplňují mezery mezi tzv. klky (výběžky ve střevech). Tyto gely nám naše střevo chrání.

Rozpustná vláknina se nachází v ovoci, zelenině a ovesných vločkách. Rozpustná vláknina je také přírodním prebiotikum, což je taková „podestýlka“ nebo řekněme kompost pro přátelské bakterie, aby se jim v našem střevě dobře dařilo. Těchto přátelských bakterií chceme mít v našich střevech dostatečné množství. 

Pro zajímavost – těchto bakterií v závislosti na tom, jak jsme velcí a kolik vážíme, můžeme mít 1,5 – 2 kg. A takové množství není lehké správně vykrmit.

Těmto mikroorganismům se také říká probiotika a žijí přímo na té podestýlce – na prebiotiku. Probiotika se nachází buď v probiotických potravinách, jako je mléčně kvašená zelenina, kefír, jogurt, acidofilní mléka, dá se také očkovat speciálními kulturami. Tím, jak se probiotika dále množí, vznikají tzv. metabolity a těm se říká postbiotika. 

Nerozpustná vláknina, trávicí trakt ji nedokáže vůbec natrávit, je pro nás nestravitelná. Tvoří hrubý kartáč, který doslova vymete veškeré kouty v našich střevech a odchází všechna z našeho těla pryč. Je pro naše střeva nepostradatelná. Jedná se o různé celulózy, slupky a nejvíce je obsažena v celozrnných potravinách. Nerozpustná vláknina, dělá v našem střevě nepostradatelný proces detoxikace. 

Je důležité mít v jídelníčku obě dvě vlákniny. Nejlépe tak, aby 2/3 tvořila nerozpustná vláknina. Obě vlákniny zpomalují proces vstřebávání škodlivých látek, většího množství tuku a cukru.

VLÁKNINA (FIBER)

Výborný spojením rozpustné a nerozpustné vlákniny, prebiotik, probiotik a podpory imunity je FIBER (VLÁKNINA), která nám pomůže získat až 24 % doporučené́ denní dávky vlákniny. Ve vláknině zastupuje:

 • rozpustnou vlákninu zastupuje psylium, 
 • nerozpustnou vlákninu celulóza, 
 • prebiotikum inulín, který nalezneme například i v čekance. Inulín je super prebiotikum, protože ne na všech druzích rozpustné vlákniny, se totiž mohou přátelské bakterie efektivně množit, 
 • probiotikum Bacillus subtillis, pomáhá ještě efektivnější funkci našich střev. velice dobře odolává́ kyselému žaludečnímu prostředí́.
  Produkuje malé množství vitamínu K2, který pomáhá likvidovat rezistentní bakterie salmonely, a proto je velmi dobré užívat ho v létě a během cestování, ale určitě klidně po celý rok.
 • na podporu imunity je vitamín A, který plní funkci podpory imunitního systému.
 • Fiber je bezlepkový́.

AXIS™ TREBIOTIC

Exkluzivní Microbiome Matrix™ podporuje optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu.

Střevní mikrobiom je hlavní bránou ke zdraví. 

Jedná se spojení probiotik neboli mikroorganismů, prebiotik tzv. podestýlky pro postbiotik. 

Jako prebiotikum jsou zde Galokto-oligosacharidy, které se nachází už v mateřském mléce, nebo taky v luštěninách, fermentují ve střevech. A ten proces fermentace udržuje správné pH ve střevech. Pokud není správné pH vnikají ve střevech záněty.

Jako probiotikum směs probiotických bakterií Lactobacillus plantarum, Lactobacillus brevis a Pediococcus acidilacti, které prokazatelně podporují rozmanitost mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí

Pediococcus acidilacti – používá se, když jsou střeva něčím narušené, antibiotika, salmonela, nedobrý jídelníček, k obnovení rovnováhy prospěšných bakterií ve střevě. Pomáhá snížit záněty, zlepšit vstřebávání živin a podpořit zdraví imunitního systému. 

Jako postbiotikum EpiCor GI, celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

Dál obsahují Trebiotika extrakt ze šafránu. Šafránový extrakt je účinný při široké škále onemocnění, např. zdraví oběhové soustavy, zvýšeném krevním tlaku, žaludečních potížích, zmírnění příznaků bolestivé menstruace a při poruchách učení a paměti. Má zklidňující efekt. Působí blahodárně na zdraví nervové soustavy a na obnovu kognitivních funkcí. 

V Česku se používá velmi málo, v zahraničí je velmi mnoho studií na jeho bohaté účinky.

Axis Trebiotic využívá inovativní systém dodávání ve formě perliček a není potřeba polykat žádné pilulky.

*Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoliv nemoci.


Věřím, že komplexní péče je vždy dokonalou synergií vnitřní výživy těla a se správně zvolenou vnější péčí, představuje spojení TĚLO MYSL DUCH = DOKONALÝ KRUH. 

Když o sebe pečujeme s láskou, naše tělo nám to mnohonásobně vrátí spoustou energie, vitalitou a krásou vyzařující zevnitř ven.

Balíčky sestavené PRO POHODOVÉ TRÁVENÍ

ZÁKLADNÍ BALÍČEK PRO OČISTU A VYŽIVENÍ STŘEV

 • Fiber (vláknina) - očista střev
 • Axis Trebiotic - harmonizace a výživa střev

BALÍČEK ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA

 • Fiber (vláknina) - očista střev
 • Axis Trebiotic - harmonizace a výživa střev
 • Mineral solution - k doplnění minerálů
 • Aloe vera - regenerace, očista a výživa střev
 • Phytogreens - zelené fyto potraviny

BALÍČEK KOMPLEXNÍ PÉČE

 • Fiber (vláknina) - očista střev
 • Axis Trebiotic - harmonizace a výživa střev
 • Mineral solution - k doplnění minerálů
 • Aloe vera - regenerace, očista a výživa střev
 • Phytogreens - zelené fyto potraviny
 • Liquid Biocell - obnovuje střevní výstelku, zvlhčuje střevní stěnu, mikroklky, peristaltika
 • Adult vitamíny - vitamínový komplex
 • Milk Thistle (Ostropestřec) - očista jater a krve
 • Phytoreds - červené fyto potraviny

Zpětné vazby od zákazníků

Více zpětných vazeb i s foto před a po najdete v Kolagenovém Matrixu® Je to tajná uzavřená skupina, kam se dostanete pouze přes pozvánku.

VŠE O NÁKUPU

Nabízím vám možnost osobní konzultace k tomu, abyste ve svém košíku opravdu měli produkty, které budou na míru tomu, co si chcete poladit, a zároveň, abyste využili všechny dostupné slevy a bonusy.

Chcete nakupovat sami? Tady je pár informací, které se mohou hodit:


Všechny použitelné slevy včetně promo kódu se ukážou v souhrnu objednávky na poslední stránce až po vyplnění dodací adresy. ODKAZ, KTERÝ vám VYGENERUJE SLEVU 10€ pokud nakupujete poprvé: HTTPS://WWW.MODERE.EU/8005194

Balíčky doručuje společnost PPL a doba dodání je obvykle cca 3–5 pracovních dní. V době akcí se může protáhnout. V případě, že balíček nedorazí do 10 dnů, kontaktujte mě nebo zákaznický servis.

Platba je uvedena v € a pokud platíte českou kreditní kartou, tak se vám z účtu odečte částka v korunách odpovídající aktuálnímu kurzu vaší banky. Kdo má např. Revolut kartu nebo jiný eurový účet, může samozřejmě využít pro platbu i tyto karty.

Zaškrtnutí VIP políčka “Yes, I subscribe” nemusí znamenat, že se zavazujete ke každoměsíčnímu nakupování, je to přihlášení k extra výhodám a pro ty, kterým se produkty z e-shopu osvědčí a oblíbí si je, tak nabízí v případě pravidelných objednávek dvojitou „loyalty“ slevu pro věrné zákazníky. V případě, že další měsíc nechcete znovu objednat nebo chcete objednat něco jiného, je důležité si změnit produkty v autíčku nebo autíčko úplně vymazat. Info o výši slev najdete v obrázku. A přesný návod na objednávku v přiloženém videu.

Jakmile si vytvoříte svůj zákaznický účet, další nákupy už děláte po přihlášení přímo ve svém eshopu. Taky získáváte svůj promo kód na slevu 10€, který můžete darovat dalším lidem, kteří ho využíjí jako slevu na jejich první nákup a za to se vám na vašem účtu sbírají kredity ve stejné hodnotě, kterou jste darovali, a které si můžete odečítat ze svých budoucích objednávek a hodně tak ušetřit, viz. zákaznický program “Sdílej lásku.”

INFORMACE O DODAVATELI

Dodavatel e-shopu je vědecko-výzkumná společnost Modere, která je na trhu už více než 30 let a uvádí na trh certifikované čisté produkty:

 • bez kontroverzních chemikálií, přesto vědecky vyvinuté
 • NETESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH
 • BPA free, GMO free, bez parabenů, PEGů atd.
 • V RECYKLOVATELNÝCH OBALECH
 • s certifikovanou čistotou a kvalitou každého produktu díky splnění deseti standardů kvality
 • vyráběné při použití obnovitelných zdrojů energie - výrobní závod ze 100% poháněný větrnou energií