VÍCE NEŽ JEN SLOGAN

Věříme, že LIVE CLEAN tedy čistý život je více než jen slogan. Je to způsob života. Zahrnuje naše paradigma bezpečnějších ingrediencí, proces vývoje našich produktů, úsilí o udržitelnost, závazek k transparentnosti a dokonce i roli nás jako globálního občana. Díky tomu jsme si získali důvěru milionů věrných zákazníků po celém světě.

ČISTĚJŠÍ SLOŽENÍ

Složení bez tisíců kontroverzních složek

Složení produktů je výhradně bez GMO

100 % našich produktů pro domácnost je vhodných pro použití s šedou vodou

Bez testování na zvířatech (jako vždy v naší historii)

Vzhledem k tomu, že se čistý život stává prioritou pro rodiny po celém světě, stále více a více lidí hledá produkty, které nejen že přinášejí výsledky, ale také se shodují s jejich hodnotami.

Náš přístup Perfect 10 k vývoji produktů je pro vás důkazem, že každý Modere produkt, po kterém sáhnete, je nejlepší ve své třídě jako alternativa k nezbytnostem, které používáte každý den. 

Vzhledem ke všem aspektům, od bezpečnosti a účinnosti složek až po zodpovědný zdroj a udržitelnost, jsou výsledkem našich přísných vývojových standardů produkty, které jsou lepší pro vás i pro planetu.

EKOLOGIČTĚJŠÍ VÝROBA

EFEKTIVITA

Efektivnější výroba

ÚSPORA VODY

Dosud ušetřených litrů vody

DALŠÍ ÚSPORY VODY

Úspora vody v litrech za měsíc

VĚTRNÁ ENERGIE

Energie používané pro výrobu v USA je větrná energie.

S naším zaměřením na čisté a efektivní výrobní postupy jdeme v udržitelnosti ještě dál. Nové moderní modernizace našeho výrobního zařízení zvýšily naši výrobní kapacitu, což nám umožnilo zrychlit výrobu některých našich nejprodávanějších receptur o 33 %. A vodu šetříme tím, že naše přípravky co nejvíce koncentrujeme. Zejména naše rozhodnutí koncentrovat naše oceňované produkty Liquid BioCell a vyrábět náš doplněk stravy GO clean v tyčinkových baleních rozpustných ve vodě namísto baleného produktu snížilo velikost a hmotnost balení a ušetřilo více než 8 387 000 litrů vody. A nadále šetří více než 190 000 litrů každý měsíc.

Zlepšení kvality ovzduší snížením emisí je také velmi důležité, a proto je 100 % energie pro náš hlavní závod v USA kompenzováno obnovitelnou větrnou energií, což vám pomůže dýchat o něco lépe.

OBALY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

UHLÍKOVÁ STOPA

Snížení emisí CO2 v metrických tunách

RECYKLOVATELNÉ

Obalový materiál je recyklovatelný

RECYKLOVATELNÉ

Plastové lahve, víčka, tuby a papírové krabice jsou recyklovatelné

RECYKLOVATELNÉ

Všech balících komponentů je recyklovatelných**

Není žádným překvapením, že celosvětový lodní průmysl je obrovským zdrojem škodlivých emisí CO2. Díky našim vysoce koncentrovaným recepturám poskytujeme i nadále všechny stejné výhody produktu a zároveň výrazně snižujeme spotřebu nákladu. S Liquid BioCell a GO, omezujeme každoročně více než 1350 tun emisí CO2 do naší atmosféry, což odpovídá množství CO2 pohlcenému více než 62 300 vzrostlými stromy.

Klíčové je také snižování materiálového odpadu. K ochraně produktů během přepravy používáme papírové obaly, které jsou 100% recyklovatelné.

Navíc je 100 % našich plastových lahví, uzávěrů, tub a papírových krabic recyklovatelných, stejně jako přibližně 82 % všech našich obalových komponentů – na zvýšení tohoto čísla usilovně pracujeme.

ZÁVAZEK K TRANSPARENTNOSTI

Náš přístup zaměřený na zákazníka znamená, že dbáme na transparentnost, protože si zasloužíte přesně vědět, co si do svého domova přinášíte. Založili jsme Modere Transparency Trust™, abychom zajistili, že jdeme mnohem dál, než jsou minimální oborové požadavky , a nadále hledáme nové způsoby, jak sdílet důležité informace s našimi zákazníky. V rámci této iniciativy vytváříme podrobné tabulky transparentnosti produktů, které srozumitelně uvádějí složení našich produktů a informace o tom, jak jsou vyrobeny a jak vám mohou prospět.

UZNÁVÁNO ODBORNÍKY, PODLOŽENO VĚDECKÝMI POZNATKY

Pokud to všechno zní pozoruhodně, je to proto, že to tak je. Přesvědčte se sami. Značka Modere získala řadu ocenění a patentů za naše vynikající receptury s čistým označením a vědecky podložené technologie a máme k dispozici výzkum, který to potvrzuje. Vybrané produkty získaly také všeobecně uznávané certifikáty třetích stran, jako jsou EWG Verified a NSF Certified for Sport®, a naše čisticí prostředky pro domácnost jsou vhodné pro použití s šedou vodou.

CERTIFIKACE

POZITIVNÍ SOCIÁLNÍ ZMĚNY

Jako uvědomělý globální občan se společnost Modere neustále snaží o pozitivní změny v našich komunitách. To je důvod, proč je poskytování pomoci klíčovou součástí našeho podnikání.

Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s vysoce hodnocenými organizacemi, které sdílejí naše hodnoty a podporují ty nejzranitelnější a nejpotřebnější. Patří mezi ně i nezisková organizace Vitamin Angels, která se snaží poskytovat důležité živiny znevýhodněným dětem a matkám na celém světě. Díky tomu a vašim příspěvkům jsme pomohli poskytnout život zachraňující vitamíny více než 220 000 ohrožených dětí po stále přibývají.

ROZHODNĚTE SE K #LIVECLEAN

V Modere se zavazujeme k live clean. Náš čistý a vyvážený přístup je lepší pro vás i pro planetu. Důkazem jsou produkty, které vytváříme, a kroky, které každý den podnikáme.

Vyzýváme vás, abyste také žili čistě, a je to jednodušší, než si možná myslíte. Když se rozhodnete pro Modere, děláte vědomé rozhodnutí snížit své vystavení kontroverzním chemikáliím, sdílíte poselství Live Clean a pomáháte vytvářet čistší prostředí, zdravější planetu pro všechny. Vyberte si alternativy Modere s označením clean label a začněte měnit situaci ještě dnes.

TYTO SLOŽKY V PRODUKTECH NENAJDETE

Oblíbené položky

PÉČE O PLEŤ A VLASY

Dopřejte si to nejlepší

VITAMÍNY a minerály

Obohaťte svůj jídelníček

TEKUTÝ KOLAGEN

Odhalte sílu kolagenu pro krásu i zdraví