ZDRAVÉ PODNIKÁNÍ

MOJE PODNIKATELSKÁ CESTA

Můj podnikatelský příběh se začal psát v únoru 2016. Do té doby jsem byla zaměstnaná a dvakrát si odskočila na mateřskou. Právě při druhé mateřské s dcerou mi do cesty přišla příležitost naučit se pečovat o svou pleť a stát se poradkyní a pomáhat dalším ženám získat sebevědomí díky péči o sebe.

Na začátku mi ani nedocházelo, že se ze mě vlastně stala podnikatelka. Brala jsem to jako zábavu a super přivýdělek k mateřské. Když nastal čas vrátit se do zaměstnání, rozhodla jsem se i ze zdravotních důvodů nevrátit se, pokračovat v tom, co dělám, a dál to rozvíjet.

"Snila jsem o tom, že bych chtěla být u začátků, kdy vše teprve přichází na trh, uvádět to a stavět od nuly."

I přes to, že se mi myšlenka celé společnosti velice líbila, praktiky a věci, které nás učili, že je potřeba dělat, už se mnou ladily méně. A tak jsem se po 4 letech u této společnosti rozhodla skončit a jít jinou cestou.

Rok jsem se doslova schovávala v jiném projektu, kde jsem se učila, že to jde i jinak, ale protože jsem nebyla úplně dobrá v budování týmu a nevěděla jak na to, navíc jsem měla spoustu špatných návyků z předchozího projektu, moc se mi nedařilo.

V prosinci roku 2021 dva dny před mými čtyřicátými narozeninami, mi přišel do cesty projekt založený na konceptu Social Retail, který postupně uvádíme na evropský trh. Co jsem objevila? A proč mě to tak nadchlo?

CO SE SKRÝVÁ POD KONCEPTEM SOCIAL RETAIL?

Jedná se o unikátní, inovativní a hlavně variabilní byznys model. Inovativní proto, že propojuje klasický e-shop, dropshipping (hlavními představiteli dropshippingu jsou například FB, Booking nebo airbnb, kteří propojují nabídku s poptávkou), frenčízu (pro představu MCDonald, Potrefená Husa, apod., u těchto společností jsou opravdu vysoké počáteční náklady) a affiliate program (odměna za doporučení, např. Amazon, ovšem v rámci klasických affiliate programů dostáváte odměnu pouze jednou).

Všechny tyto čtyři modely krásně spojuje a zároveň je lze využít i odděleně.


  • Dá se uchopit čistě jako přivýdělek NEBO si můžete vybudovat mezinárodní byznys.
  • Můžete ho mít online NEBO offline NEBO oboje.
  • Zároveň je možné si vybrat, jak dlouho chcete pracovat, 1h denně NEBO 10h denně. Zkrátka každý si to může poskládat, jak chce.
  • Součástí tohoto projektu je budování vlastní značky, žádné schovávání za produkty nebo společnost.
  • Velká síla opakované spotřeby a affiliate program „Sdílej lásku“, fungující na principu „Dej a bude ti dáno“, kdy si zákazníci sdílí promo kódy.
  • Koncept je založen na budování zákaznické základny se skvělým VIP programem, který zákazníci milují.
  • Není nutné plnit a udržovat si žádné milníky.
  • Tým/ frenčízu si tvoří pouze ti, kdo chtějí, a dává jim to smysl. Já tým nechtěla, protože jsem nevěděla jak na to. Teď už mám tým o více jak deseti lidech a přišlo to zcela přirozeně, bez tlaku a nahánění.
  • Zisky se vyplácí od prvních obratů, bez nutnosti jakékoliv kvalifikace.
  • K podnikání vám stačí telefon a podnikat můžete doslova odkudkoliv.

Pro koho je tento projekt vhodný, s kým budu ráda spolupracovat a co může naše byznys komunita nabídnout?

Tento projekt je pro každého, ať už se zkušenostmi z předchozích podnikání, nebo byznysem nepolíbeného. Pro lidi s rozjetým vlastním podnikáním, kteří chtějí násobit své zisky, nebo pro kohokoliv, kdo se chce naučit něco nového, tvořit si vlastní značku a být v komunitě s krásnou a příjemnou energií.

Mou vizí je vytvořit velký tým plný lidí, kteří vzájemně spolupracují, pomáhají si, jsou ochotní následovat etiku naší komunity, mají rádi život a jen tak se z něčeho nepo… A když se zrovna nedaří, nehází hned flintu do žita. Moc mě baví předávat, co jsem se sama na této cestě naučila, a tím pomáhat dalším úžasným lidem následovat jejich sny.

K dispozici je perfektně připravený online systém, který stačí jen následovat krok za krokem a tím si postupně budovat svoje podnikání.

"Věřím, že podnikání není pro každého, podnikatelem se člověk nerodí, ale všechno se dá naučit, jen se člověk musí rozhodnout a chtít.


CO O PROJEKTU ŘÍKAJÍ LIDÉ, KTEŘÍ UŽ JSOU JEHO SOUČÁSTÍ?

Zajímá vás víc? Chcete nakouknout pod pokličku a zjistit, co dalšího stojí za tímto konceptem? Pojďme se společně podívat, jestli je to to pravé pro vás.